8 marca 2023

Mazury Expedition wyjazd integracyjny

Mazury najpiękniejszy rejon północnej Polski

Ten rejon jest uważany z jeden z najpiękniejszych w Polsce… Mazury i Warmia! Możliwości wykorzystania walorów przyrodniczych tego miejsca jest mnóstwo. W naszym programie „Mazury Expedition” proponujemy uczestnikom wyjazdów firmowych przede wszystkich regaty żeglarskie, które uczą ich pokory i szacunku do żywiołu jakim jest woda. W wykwalifikowanym i bardzo miły towarzystwie „skiperów” grupa uczy się podstaw żeglarstwa, obsługi łodzi oraz zasad bezpieczeństwa na wodzie.

Regaty czyli rywalizacja i integracja na wodzie

Finalnym etapem są zawody czyli tzw. „regaty”, które dają każdej grupie mnóstwo adrenaliny, dobrej zabawy i frajdy. Regaty,  które  łączą  w  sobie  elementy  współpracy oraz  rywalizacji  sportowej,  są  idealną  formą  integracji oraz     motywacji     pracowników.     Praktycznie     każdy,     nawet     nieposiadający doświadczenia  żeglarskiego  może  stać  się  członkiem  załogi  regatowego jachtu. Podczas   wyścigu,   każdy   z   załogantów   ma przydzielone        oddzielne        zadanie.

Od zaangażowania  załogantów  oraz  komunikacji wewnątrz  załogi  zależy  sukces  całego  zespołu, w tym wypadku zwycięstwo w regatach. Regaty  to  nie  tylko  doskonałe  narzędzie  w programach    team    buildingu,    ale    również świetny sposób na spędzanie wolnego czasu w gronie znajomych i przyjaciół. Regaty odbywają się na szybkich i zwrotnych łódkach. Oczywiście program ten jesteśmy wstanie wzbogacić o inny elementy integracyjne: out-door i In-door.