Eventy dla firm

Jeśli interesuje Cię kompleksowa organizacja imprez firmowych, zapraszamy do skorzystania z oferty Open Mind Team. Eventy dla firm to nasza specjalność – w ciągu dziesięciu lat istnienia zdobyliśmy bezcenne doświadczenie i zebraliśmy najlepszych specjalistów i instruktorów z poszczególnych dziedzin, dzięki czemu obecnie jesteśmy w stanie zaproponować Ci kreatywne rozwiązania integracyjne każdego typu. Ponadto czuwamy nad przebiegiem każdego wypadu – najpierw go organizujemy, a potem wyjeżdżamy razem z klientem. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Jedyne, co musisz zrobić, to skontaktować się z nami i opowiedzieć o swoich oczekiwaniach. Zorganizujemy spotkanie z okazji jubileuszu firmy, otwarcia nowego działu, filii w nowej lokalizacji lub wizyty kontrahenta. Open Mind Team, jako profesjonalny organizator, zaplanuje dla Twojej firmy oficjalne wydarzenie lub spotkanie w luźnej atmosferze. Ty decydujesz, jaka forma i miejsce (w całej Polsce lub za granicą) jest odpowiednie dla Ciebie i Twoich współpracowników.

Organizacja integracji i wyjazdów dla firm - nietypowe atrakcje, offroad

Proponowana przez naszą firmę organizacja eventów to doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy Ci na wzmocnieniu więzi i ukształtowaniu poprawnych relacji między pracownikami. Taki wypad ma służyć stworzeniu zgranego zespołu, który będzie efektywnie współpracował w każdych warunkach, nawet w stanie największego stresu. Nie od dziś wiadomo, że wspólna integracja przez zabawę odgrywa istotną rolę w budowaniu silnych grup. Wydarzenia firmowe nie są postrzegane jako wydatek, ale inwestycja, która przynosi wymierne korzyści w postaci zadowolonych współpracowników i lepszych wyników.

Jak przebiega organizacja eventów?

Organizacja eventów i atrakcji dla firm - Openmindteam

Jako organizator imprez firmowych jesteśmy znani i cenieni na rynku. Mamy doświadczenie w kreowaniu eventów, wszystkim klientom dajemy gwarancję kompleksowej, profesjonalnej obsługi pod każdym względem. Zatrudniamy świetnych instruktorów i specjalistów, stawiamy na bezpieczeństwo uczestników wydarzenia. Współpraca z Open Mind Team wygląda następująco:

  • Kontaktujemy się z klientem i organizujemy spotkanie, na którym chcemy poznać oczekiwania zleceniodawcy i sytuację firmy – dzięki rozpoznaniu potrzeb całego zespołu, łatwiej nam zaproponować właściwą ofertę.
  • Następnie przygotowujemy indywidualną propozycję wyjazdową – po akceptacji ze strony klienta podpisujemy umowę i czekamy na wpłatę zaliczki.
  • Przygotowujemy imprezę, dbając o każdy szczegół eventu, a ostatecznie wyjeżdżamy razem z klientem, by osobiście dopilnować przebiegu wydarzenia.
  • Przez cały czas jesteśmy do dyspozycji klienta – w końcu odpowiadamy nie tylko za sam wyjazd, ale również za transport, wyżywienie czy ubezpieczenie uczestników imprezy.
  • Współpraca kończy się podsumowaniem i omówieniem eventu – na koniec prosimy o wystawienie referencji przez klienta.

Czy warto oddać organizację imprezy firmowej w ręce profesjonalistów?

Jeśli chcesz mieć pewność, że organizacja spotkania przebiegnie sprawnie na każdym etapie, bez obaw o utrudnienia i nieprzewidziane niespodzianki – skorzystaj z profesjonalnego wsparcia. Dzięki temu Ty możesz zająć się wykonywaniem swoich obowiązków, w których jesteś najlepszy, a to konkretne zadanie zostaw nam!

Podczas organizacji eventów zajmiemy się komfortem zespołu, aby integracja odbyła się w atrakcyjnym otoczeniu. Szukamy wyjątkowych miejsc na terenie całego kraju i Europy i proponujemy to, które najlepiej pasuje do profilu działalności naszego klienta. Wszystkie wyjazdy realizujemy z pasją i zaangażowaniem, aby imprezy firmowe zapadły w pamięć uczestników. Stawiamy na wydarzenia, które wpływają na rozwijanie więzi międzyludzkich i tworzenie pozytywnych relacji w firmie. Nie działamy według ustalonych wcześniej szablonów, a każdy plan ustalamy indywidualnie. Open Mind Team, jako profesjonalny organizator przygotuje dla Ciebie spotkanie, którego nie miał jeszcze nikt inny!