Atrakcje na imprezy, eventy i wyjazdy firmowe

Jeśli interesuje Cię kompleksowa organizacja imprez firmowych, trafiłeś pod najlepszy adres. Jesteśmy firmą turystyczną, która może poszczycić się unikalną na rynku ofertą – od dziesięciu lat świadczymy usługi dla największych marek w Polsce, pracując jako profesjonalny organizator imprez firmowych. Łączymy doświadczenie z kilku branż, przede wszystkim turystycznej i sportowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować każdy event – który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy opiekę dla uczestników na wszystkich etapach wydarzenia. Współpraca z Open Mind Team to nie tylko gwarancja dobrej zabawy! Naszym celem jest dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta i czuwanie nad przebiegiem całego spotkania. Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy tradycyjne atrakcje lub oryginalne eventy firmowe powinny planować osoby spoza Twojej organizacji – nie zwlekaj i już teraz zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty!

Poznaj ciekawe pomysły, które urozmaicą każdą imprezę firmową!

Wszystkie nasze propozycje są kreatywne i nieszablonowe, nadają się doskonale do mniejszych i większych przedsiębiorstw, skutkując integracją uczestników czy wzrostem mobilizacji do pracy. Imprezy firmowe są niepowtarzalną okazją, by każdy z osobna i wszyscy razem przeżyli niezapomnianą przygodę i poznali lepiej samych siebie, wyzwalając pokłady kreatywności i umiejętności. W naszej ofercie znajduje się szeroki katalog propozycji – od tych organizowanych w hotelu, po plenerowe. Dla uczestników zaplanujemy:

  • piknik,
  • zabawę taneczną z muzyką na żywo,
  • pokazy akrobatyczne, barmańskie,
  • wizytę w escape roomie!

Organizujemy wyjazdy w każde miejsce, nad morze i w góry. W zależności od potrzeb klientów możemy przygotować tradycyjne eventy firmowe lub niecodzienne atrakcje sportowe, które zapadną w pamięć wszystkich uczestników. Celem udanej imprezy firmowej jest także odkrycie nowych, nieznanych dotąd umiejętności pracowników. Zanim przedstawimy Ci konkretne propozycje, dokładnie przyjrzymy się Twojej firmie i profilowi jej działalności. Z nami zyskujesz gwarancję, że dobra zabawa sportowa będzie niezapomniana i wszyscy uczestnicy chętnie wezmą w niej udział!

Organizacja nietypowych atrakcji na imprezy integracyjne dla firm.

Jeśli chodzi o najbardziej nietypowe atrakcje na imprezę firmową, do najczęściej wybieranych należą paintball i strzelectwo, możemy też zaproponować m.in. przejażdżkę skuterami śnieżnymi, pełną adrenaliny wyprawę offroadową lub fantastyczne regaty na łodziach albo pontonach, które przypadną do gustu wszystkim miłośnikom sportów wodnych. To interesujące i emocjonujące formy aktywnej rozrywki, dzięki którym każdy uczestnik, biorący udział w evencie będzie miał niepowtarzalną okazję, aby poznać samego siebie i własne możliwości. Stawiamy na tradycyjne, ale i niestandardowe atrakcje, które mają poprawić komunikację i umiejętność działania zespołowego. Ich celem jest zdobycie nowej wiedzy i odkrycie talentów, o których do tej pory nie mieliśmy pojęcia. Być może uczestnicy imprezy rozpoznają w sobie zdolności przywódcze podczas walki sportowej lub staną się dobrym motywatorem dla całej grupy? Udana zabawa na imprezie firmowej to także czas aktywnego wypoczynku i regeneracji sił przed nadchodzącymi wyzwaniami w sferze zawodowej.

Atrakcje wodne na wyjazdy integracyjne

Jako organizator imprez firmowych w Open Mind Team zajmujemy się przygotowywaniem eventów i atrakcji wodnych dla uczestników, które spodobają się miłośnikom pływania i nie tylko. W tej kategorii możemy zaproponować regaty na łodziach lub pontonach, a także emocjonujące spływy kajakowe czy żeglugę z wykorzystaniem małych jachtów. Popularnością cieszą się także sportowe atrakcje jak tradycyjne skutery i narty wodne. Takie rozrywki to z jednej strony gwarancja udanej zabawy, a z drugiej świetne ćwiczenie integracyjne – do osiągnięcia sukcesu w poszczególnych konkurencjach niezbędna jest efektywna praca całego zespołu.

Atrakcje na imprezy i wyjazdy integracyjne w lesie

A może interesuje Cię impreza firmowa w samym środku lasu? Doskonałym pomysłem będzie paintball, wspinaczka czy spacer przez tor przeszkód. Możesz zaproponować zespołowi strzelectwo, przejazd gokartami w ekstremalnych warunkach albo nieoczekiwany survival ze spaniem pod namiotem i pieczeniem kiełbasek na ognisku albo parzeniem kawy na polanie. To jedne z najbardziej aktywnych atrakcji, które wymagają dużego zaangażowania ze strony uczestników, ale jednocześnie są gwarancją niezapomnianych wrażeń i dobrej imprezy.

Atrakcje na imprezy integracyjny i wyjazdy dla firm w górach

Open Mind Team, jako profesjonalny organizator imprez firmowych posiada w swojej ofercie również ekscytujące eventy w górach. Piękne okoliczności przyrody i niepowtarzalny klimat panujący w górzystych terenach sprawiają, że wspólny wyjazd nabiera dodatkowego znaczenia! W tej kategorii stawiamy na sportowe formy rozrywki – możemy zaproponować zjazdy na nartach i skuterach śnieżnych (zimą), a także tradycyjną wspinaczkę (w cieplejsze miesiące roku). To z jednej strony obietnica doskonałego wypoczynku, a z drugiej świetna okazja do integracji kadry pracowników – w przypadku wielu atrakcji niezbędna jest umiejętność pracy zespołowej. Długi górski spacer to czas rozmów – na tematy zawodowe i prywatne. Stwarza okazję do bliższego poznania pasji pozostałych uczestników oraz przyczynia się do zacieśnienia więzi międzyludzkich w organizacji. Po wędrówce nadchodzi czas na udaną, tradycyjną imprezę firmową w domku z gwarancją pięknego widoku na góry! Dobrym pomysłem może okazać się wspólne pieczenie kiełbasek i ziemniaków w ognisku.

Jeśli obawiasz się, że niespodziewane wydarzenia zakłócą pozytywną atmosferę i dobrą zabawę na imprezie – podejmij współpracę z Open Mind Team, a zyskasz gwarancję, że na każdym etapie eventu będziemy czuwać nad jego przebiegiem i zapewnimy niezapomniane atrakcje!