Integracja dla firm

Jako firma turystyczna organizujemy niezapomniane wyjazdy integracyjne dla pracowników mniejszych i większych firm. Jesteśmy w stanie zaproponować kreatywne rozwiązania, które przyczynią się osiągnięcia określonych celów integracyjnych i mobilizacyjnych, a z drugiej strony będą doskonałą formą rozrywki. Zapewniamy, że kompleksowa organizacja imprez firmowych w naszym wykonaniu jest w pełni profesjonalna – chcemy spełnić oczekiwania każdego klienta.

Imprezy integracyjne dla firm - team builiding w górach podczas wyjazdu

Nie ulega wątpliwości, że integracja ma dla firm duże znaczenie – zapewniamy, że atrakcje, które mamy do zaproponowania, odniosą oczekiwane rezultaty. Ożywią zespół i w dłuższej perspektywie czasu przełożą się na mobilizację pracowników i poprawę ich wydajności w pracy. Wszystko to okraszamy doskonałą zabawą – stawiamy na dobrze pojętą rywalizację w konkurencjach sportowych, np. w trakcie wyprawy skuterami śnieżnymi, paintballa albo wyprawy offroadowej. Takie atrakcje są nie tylko przyjemne – przede wszystkim pozwalają wykształcić ważne cechy indywidualne i przyczyniają się do zbudowania umiejętności pracy zespołowej.

Wyjazdy integracyjne dla pracowników

Początek imprezy firmowej i pierwsze atrakcje

Jako organizator imprez firmowych wychodzimy z założenia, że wyjazdy integracyjne dla pracowników powinny być nie tylko emocjonujące, ale przede wszystkim atrakcyjne dla uczestników eventu i w stu procentach bezpieczne. Własne zaplecze techniczne pozwala nam przygotować każdą formę atrakcji nawet dla większej liczby osób bez względu na to, czy odbędzie się ona w klubie, hotelu czy w plenerze (w lesie, na wodzie albo w górach). Gwarantujemy, że czuwamy nad tym, by impreza przebiegła pomyślnie i przyczyniła się do wzmocnienia więzi między uczestnikami wypadu.

Wyjazdy firmowe z Open Mind Team

Open Mind Team - firmowe imprezy integracyjne, atrakcje i eventy

Wszystkie imprezy firmowe organizowane przez Open Mind Team to gwarancja sukcesu. Do tej pory zebraliśmy całe mnóstwo świetnych opinii ze strony naszych dotychczasowych klientów – i to zarówno od organizatorów czy instruktorów, jak i uczestników. Wybierając naszą kompleksową i unikalną ofertę, możesz liczyć na profesjonalną obsługę – przygotujemy dla Ciebie przedsięwzięcie, które na długo zapadnie w pamięć Twoich pracowników, a zarazem przyczyni się do zbudowania silnego zespołu i jego efektywnej pracy w dłuższej perspektywie czasu.