ORGANIZACJA EVENTÓW FIRMOWYCH NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

 

Organizator imprez firmowych - najlepszy team building

 

Jak przygotować udany event firmowy

Najpierw co musisz zrobić, to skontaktować się z nami: telefonicznie lub wypełnić kwestionariusz ze strony. W ten sposób poznajemy oczekiwania Twojego zespołu co do planowanego eventu firmowego.

To Ty określasz:

 • Formę eventu (szkolenie, wyjazd integracyjny, jubileusz firmy).
 • Miejsce docelowe i dogodny termin, które będą odpowiednie dla Ciebie i uczestników eventu.
 • Atrakcje teambuildingowe, które zapewnią nie tylko dobrą zabawę, ale wpłyną konstruktywnie na pracowników.
 • Szczegóły wyjazdu, które są ważne dla Waszego zespołu.

JZatrudniamy świetnych instruktorów i specjalistów, którzy na każdym etapie przygotowań danego wydarzenia, wspierają Was w podejmowaniu kluczowych decyzji.

 

Etapy organizacji eventów firmowych:

KROK 1.Kontakt i ustalanie szczegółów-na tym etapie kontaktujemy się z Tobą (Wami) telefonicznie lub mailowo. Jeśli jest, potrzeba organizujemy spotkanie. Poznajemy Wasze oczekiwania i wizję eventu integracyjnego. Dowiadujemy się szczegółów o sytuacji Waszej firmy – dzięki rozpoznaniu potrzeb całego zespołu, łatwiej będzie nam zaproponować Wam właściwą ofertę.

KROK 2.Przygotowanie i przedstawienie wstępnej propozycji imprezy firmowej na podstawie zebranych danych. Po Waszej akceptacji oferty podpisujemy umowę i czekamy na wpłatę zaliczki.

KROK 3.Koordynacja imprezy firmowej. Na tym etapie, dbamy o każdy szczegół eventu, a ostatecznie uczestniczymy razem z Wami tak, aby osobiście dopilnować przebiegu wydarzenia.

KROK 4. Przez cały okres trwania wyjazdu integracyjnego jesteśmy do Waszej dyspozycji! W końcu, jak organizator odpowiadamy nie tylko za atrakcje dla pracowników, ale również za zakwaterowanie, transport, wyżywienie czy ubezpieczenie uczestników imprezy.

KROK 5. Współpraca kończy się podsumowaniem i omówieniem eventu – na koniec prosimy o wystawienie referencji przez klienta.

Czy warto oddać organizację eventu firmowego w ręce profesjonalistów?

Oczywiście, że TAK! Jeśli chcesz mieć pewność, że organizacja tego wyjątkowego wydarzenia przebiegnie sprawnie na każdym etapie, bez obaw o utrudnienia i nieprzewidziane niespodzianki, to wówczas warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia. Dzięki temu Ty możesz zająć się wykonywaniem swoich obowiązków, w których jesteś najlepszy, a to konkretne zadanie zostaw nam!

Podczas organizacji eventów zajmiemy się poczuciem komfortu Waszego zespołu, aby integracja odbyła się w atrakcyjnym otoczeniu. To naszym zadaniem jest znalezienie m.in. wyjątkowego miejsca na terenie całego kraju i nie tylko… Proponujemy to, które najlepiej pasuje do profilu Waszej działalności. Wszystkie wyjazdy firmowe realizujemy z pasją i zaangażowaniem, aby nie tylko zapadły w pamięci uczestników, ale wniosły coś kreatywnego do funkcjowania firmy. Stawiamy na wydarzenia, które wpływają na rozwijanie więzi międzyludzkich i tworzenie pozytywnych relacji w zespole. Nie działamy według ustalonych wcześniej szablonów, a każdy plan ustalamy indywidualnie. Open Mind Team, jako profesjonalny organizator imprez firmowych przygotuje dla Ciebie spotkanie, którego nie miał jeszcze nikt inny!

 

Jakie rodzaje eventów możemy przygotować?

   • Eventy integrujące
   • Eventy motywujące
   • Eventy kształtujące wizerunek marki
   • Eventy turystyczno-rekreacyjne
   • Spotkanie z okazji jubileuszu firmy,
   • Otwarcia nowego działu,
   • Filii w nowej lokalizacj
   • Wizyty partnera

 

Proponowana przez nas integracja dla firm stanowi doskonałe rozwiązanie w sytuacji, kiedy zależy Wam na wzmocnieniu więzi między pracownikami i stworzeniu dobrego, zgranego zespołu, umiejącego umiejętnie współdziałać nawet w warunkach największego stresu i nietypowych sytuacji.

Gwarantujemy, że każda atrakcja, którą mamy do zaoferowania, ożywi Wasz team, a doskonała zabawa i odrobina zdrowej rywalizacji z całą pewnością przełożą się na poprawę wydajności pracowników. Poza atrakcjami takimi jak: paintball czy strzelectwo, możemy zorganizować szaloną wyprawę off-roadową lub emocjonujące regaty na łodziach czy zadaniowy marsz na orientację.

Tego typu zajęcia pozwalają na pokazanie określonych cech uczestników wyjazdu, a tym samym na wyciągnięcie konkretnych wniosków przez pracodawcę. A to wszystko poprzez naukę wzajemnego zaufania i umiejętności pracy zespołowej. Takie firmowe imprezy integracyjne mają służyć stworzeniu zgranego zespołu, który będzie efektywnie współpracował w każdych warunkach, nawet w stanie największego stresu. Nie od dziś wiadomo, że wspólna integracja przez zabawę odgrywa istotną rolę w budowaniu silnych grup. Eventy firmowe nie są postrzegane jako wydatek, ale inwestycja, która przynosi mnóstwo korzyści w postaci zadowolonych pracowników, a co za tym idzie lepszych wyników firmy.

 

Zapraszamy do kontaktu!