Firmowe imprezy integracyjne

Organizujemy profesjonalne i kompleksowe imprezy dla firm – w górach, lesie, na wodzie. Stawiamy na aktywne formy spędzania wolnego czasu w większym gronie, łącząc doświadczenie z dwóch branż – turystycznej i sportowej. Pracują u nas świetni specjaliści w swoim fachu, którzy wiedzą, jak zorganizować udany event. Współpracujemy z instruktorami z różnych dziedzin i sportów, dzięki czemu możemy zaproponować klientom pełen wachlarz atrakcji – od regat z wykorzystaniem pontonów po wspinaczkę górską i klasyczny paintball.

Przygotowując firmowe imprezy integracyjne, chcemy osiągnąć określone cele – wszystkie formy atrakcji (zwłaszcza najbardziej nietypowe i ekstremalne) mają za zadanie zintegrować kadrę pracowników, zmobilizować do efektywnej pracy, a także przyczynić się do samopoznania i sprawdzenia indywidualnych umiejętności. Jako organizator imprez firmowych podkreślamy, że są one bardzo ważne w życiu każdej firmy – służą wzmocnieniu więzi między pracownikami i skutkują poprawą relacji w całym zespole, który po takim wyjeździe będzie umiał współdziałać w każdych warunkach – nawet największego stresu.

Imprezy integracyjnej dla każdej firmy

Integracja dla firm - team building

Działamy na rynku od dziesięciu lat – kompleksowa organizacja imprez firmowych to coś, na czym znamy się jak nikt inny. Współpracujemy z mniejszymi i większymi firmami – dzięki znajomości branży zawsze jesteśmy w stanie zaproponować klientom atrakcyjne i nieszablonowe rozwiązania. Wszystkie eventy, które podjęliśmy się przygotować, spotkały się z uznaniem ze strony pracowników – z jednej strony były oryginalną i atrakcyjną formą spędzenia czasu, a z drugiej przełożyły się na integrację, mobilizację i ćwiczenie pracy zespołowej.