Firmowe imprezy integracyjne

Wartości firmy są nadrzędnym elementem tworzenia kompleksowych programów firmowych imprez integracyjnych

 

Działamy od 15 lat

Działamy na rynku już od piętnastu lat – kompleksowa organizacja firmowych imprez integracyjnych to coś, na czym znamy się jak nikt inny. Proponujemy Wam kreatywne rozwiązania, które przyczynią się do osiągnięcia określonych celów integracyjnych i mobilizacyjnych, a z drugiej strony będą doskonałą formą rozrywki i dobrej zabawy dla Waszego zespołu.

Kompleksowe podejście

Kompleksowo organizujemy imprezy integracyjne dla firm: w górach, lesie, na wodzie, a nawet w powietrzu. Istotne są dla nas głównie aktywne formy spędzania wolnego czasu w większym zespole, które łączą doświadczenie z dwóch branż – turystycznej i sportowej. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którzy wiedzą, jak zorganizować udany event dla Waszych pracowników pełen niezapomnianych atrakcji. Współpracujemy z instruktorami z różnych dziedzin sportu i rekreacji, dzięki czemu możemy zaproponować Wam pełen wachlarz atrakcji – od regat z wykorzystaniem pontonów po wspinaczkę górską, klasyczny paintball czy nietypową formę gry miejskiej.

Projekty oparte na wartościach firmy

Przygotowując Waszą firmową imprezę integracyjną, chcemy, aby wyznaczone przez Wasz cele były zrealizowane, a wszystkie formy atrakcji (zwłaszcza te najbardziej nietypowe i ekstremalne) mają za zadanie zintegrować kadrę pracowników, zmobilizować do efektywnego działania, a także przyczynić się do samopoznania i sprawdzenia indywidualnych umiejętności w nietypowych sytuacjach.

Z naszego już wieloletniego doświadczenia, jako organizatora imprez firmowych podkreślamy, że są one bardzo ważne w życiu każdej firmy – służą wzmocnieniu więzi między pracownikami i skutkują poprawą relacji w całym zespole, który po takim wyjeździe będzie umiał współdziałać w każdych warunkach – nawet największego stresu.

Firmowe imprezy jako droga do wyższego celu

Przecież nie od dziś wiadomo, że integracja pracowników ma dla każdej firmy ogromne znaczenie! My jako OPEN MIND TEAM zapewniamy Was, że atrakcje, które mamy do zaproponowania, odniosą oczekiwane rezultaty. Ożywią zespół i w dłuższej perspektywie czasu przełożą się na relacje interpersonalne pracowników, poprawią ich wydajności w pracy, a przede wszystkim utwierdzą, ich w przekonaniu, że są ważnym elementem Waszej firmy. Warto zaznaczyć, iż wyjazd „okraszamy” doskonałą zabawą – stawiamy na dobrze pojętą rywalizację w konkurencjach sportowych, np. w trakcie wyprawy skuterami śnieżnymi, gry miejskiej albo wyprawy off-roadowej. Takie atrakcje są nie tylko przyjemne i dają mnóstwo radości, ale przede wszystkim pozwalają wykształcić ważne cechy indywidualne i przyczyniają się do zbudowania umiejętności pracy zespołowej.

Bezpieczeństwo na firmowych imprezach integracyjnych

Jako organizator firmowych wyjazdów integracyjnych wychodzimy z założenia, że tego typu eventy dla Waszych pracowników powinny być nie tylko emocjonujące, ale przede wszystkim atrakcyjne dla uczestników eventu i w stu procentach bezpieczne. Własne zaplecze techniczne pozwala nam przygotować każdą formę atrakcji nawet dla większej liczby osób bez względu na to, czy odbędzie się ona w klubie, hotelu czy w plenerze (w lesie, na wodzie albo w górach). Gwarantujemy, że czuwamy nad tym, by impreza przebiegła pomyślnie i przyczyniła się do wzmocnienia więzi między uczestnikami wypadu.

Pozytywna energia i pozytywne opinie

Wszystkie imprezy firmowe organizowane przez nas to gwarancja sukcesu i dobrej zabawy. Do tej pory zebraliśmy mnóstwo pozytywnych opinii ze strony naszych:

  • Dotychczasowych klientów,
  • organizatorów,
  • instruktorów,
  • uczestników.

Wybierając naszą kompleksową i unikalną ofertę, możecie liczyć na profesjonalną zarówno organizację, jak i obsługę Waszej imprezy integracyjnej. Przygotujemy dla Was wydarzenie, które na długo zapadnie w pamięć Waszych pracowników, a zarazem przyczyni się do zbudowania silnego zespołu i jego efektywnej pracy w dłuższej perspektywie czasu.