Organizacja imprez firmowych

Istniejemy na rynku od dziesięciu lat. Naszą pasją i celem działalności jest kompleksowa organizacja imprez dla mniejszych i większych firm, która ma służyć integracji i mobilizacji pracowników. Mamy unikatową ofertę atrakcji każdego typu – które mogą odbyć się w dowolnej lokalizacji, to jest na wodzie i lądzie, w górach i w samym środku lasu. Możemy zaproponować klientom ekstremalne wypady survivalowe, jak i nieco spokojniejsze formy spędzania wolnego czasu.

Pracują u nas najlepsi specjaliści, dzięki którym integracja teamu pracowników przebiega tak, jak oczekuje zleceniodawca. Jesteśmy w stanie zorganizować każdą imprezę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i przełoży się na mobilizację zespołu, a także poprawę relacji między pracownikami i lepsze poznanie samych siebie.

Profesjonalny organizator imprez firmowych

Profesjonalne event dla firm i wyjazdy dla pracowników

Jako organizator imprez firmowych dokładamy wszelkich starań, aby nasze propozycje dopasowane pod gust klientów były idealne i kompleksowe. Dlaczego warto nam zaufać?

  • Działamy profesjonalnie i znamy się na tym, co robimy. Pracują u nas specjaliści z branży sportowej i turystycznej, współpracujemy z najlepszymi instruktorami.
  • Każda oferta jest dopasowana do potrzeb firmy i wynika z sytuacji przedsiębiorstwa – właśnie dlatego jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najlepsze rozwiązania wyjazdowe.
  • Nasze propozycje są nieszablonowe i kreatywne, a zarazem całościowe (skupiamy się na organizacji całego wydarzenia – również w zakresie transportu, wyżywienia czy ubezpieczenia).
  • Podczas przygotowania eventu pozostajemy w kontakcie z klientem i na bieżąco informujemy o podjętych działaniach.
  • Jesteśmy do Twojej dyspozycji nie tylko na początku, ale i w trakcie trwania eventu – wyjeżdżamy na każdą imprezę razem z klientem i czuwamy nad jej przebiegiem.