Firmowe wyjazdy integracyjne

Dużo firm zapytuje czy w centralnej Polsce można zorganizować ciekawe wyjazdy integracyjne. Faktycznie może najmniej z całego obszaru kraju ten region kojarzy się z turystyką czy wyjazdami dla firm. Nic bardziej mylnego. Zarówna wschodnia jak i zachodnia część Polski oferuje ciekawe i niesamowite miejsca, w których Twoja firma przeżyje niezapomnianą przygodę podczas wyjazdu firmowego.

Wybrane atrakcje

Na tym obszarze organizujemy wyjazdy integracyjne oferujące m.in. „Spływy kajakowe” – intrygujące poznawanie krajobrazu rzeki Nidy. „Przygoda Kresy” – ekstermalna wyprawa off-road’owa quadami połączona za zadaniami integracyjnymi w formie teambuilding-u. „Kazimierz Dolny w pigułce” – zwiedzanie z przewodnikiem niezwykle pięknego i urokliwego Kazimierza Dolnego. „Rywalizacja grup” – program w formie marszu zadaniowego na orientację.

Nie możemy zapomnieć o naszym wyjątkowym programie „Kompas” który realizujemy w większych miastach tego regionu. Program Kompas, jest naszym autorskim programem stworzonym na telefon komórkowy służący grupą uczestników do rywalizacji w formie przygodowej gry terenowej. Odnośnie informacji o tym programie zapraszamy do – Program Kompas.

Nasze miejsca

Wyjazdy integracyjne w Polsce centralnej realizujemy  przeważnie na terenach województw takich jak: łódzkie, dolna część mazowieckiego, świętokrzyskiego oraz wielkopolskiego. Bogactwo i różnorodność atrakcji znajdujących się na tych obszarach pozwala nam na zorganizowanie takiej imprezy integracyjnej, która łączy w sobie zarówno elementy extremalne jak bardziej „wyluzowane”.  Mamy do dyspozycji ogromną baza hotelową. Na tych obszarach, jest tak zróżnicowana, że każda z firm planująca organizację wyjazdu integracyjnego, może znaleźć coś odpowiedniego na „swoją kieszeń”.

Do projektów realizowanych na tym obszarze możemy zaliczyć:

  • Spływy kajakowe
  • Wyprawy off-road’owe auadami, samochodami terenowymi
  • Rozbudowane programy teambuilding związane z odkrywaniem potencjału
  • Zwiedzanie najpopularniejszych miast tego regionu m.in. Wrocławia w formie rozbudowanej gry miejskiej
  • Krajoznawcze wycieczki do Kazimierza Dolnego połączone z zadaniami logicznymi
  • Marsze zadaniowe na orientację
  • Loty Balonem
  • Program KOMPAS
  • Program „Pomagamy”
  • oraz wiele innych…

Zapoznaj się z przykładowymi scenariuszami imprez, które już zrealizowaliśmy. Skontaktuj się z nami już teraz, a my przygotujemy ofertę wyjazdu integracyjnego odpowiednio dopasowanego dla Twojej firmy.

Zapraszamy do kontaktu z nami.