Dla nas liczy się klient

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze oferty „szyte na miarę” były idealnie dopasowane do oczekiwań klientów. Co więcej, taki sposób relacji z klientem wdrażamy już od pierwszego kontaktu. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że klient powierza nam powodzenie firmowego wyjazdu i od nas – jako fachowców – oczekuje 100% profesjonalizmu na każdym etapie współpracy. Dowiedz się, jak będzie wyglądała współpraca z nami krok po kroku.

1

Zostaw nam swój namiar lub zadaj pytanie. Skontaktujemy się z Tobą celem przygotowania wstępnej oferty i omówienia spotkania.

2

Na spotkaniu dokładnie zapoznajemy się z Twoimi oczekiwaniami, poznajemy sytuację firmy oraz proponujemy najlepsze rozwiązania wyjazdowe.

3

Przygotowujemy w pełni sprofilowaną pod klienta ofertę. Jej akceptacja kończy się podpisaniem umowy i wpłaceniem zaliczki.

4

Przygotowujemy imprezę informując na każdym etapie klienta o stanie działań.

5

Wyjeżdżamy na imprezę wraz z klientem, delegując do wyjazdu naszych najlepszych pilotów, instruktorów – profesjonalistów w swojej dziedzinie.

6

Podczas imprezy nasza ekipa jest cały czas do Twojej dyspozycji. Odpowiadamy nie tylko za przebieg wyjazdu, ale także za organizację transportu, wyżywienia, ubezpieczenie.

7

Po przyjeździe następuje dokładne podsumowanie i omówienie wyjazdu.

8

Poprosimy Cię o list referencyjny, aby inni mogli także skorzystać z naszej profesjonalnej oferty.