28 czerwca 2018

PROGRAM KOMPAS

Autorski program stworzony przy współudziale firmy RST Software Masters na telefon komórkowy służący grupą uczestników do rywalizacji w formie przygodowej gry terenowej.

Grupy uczestników za pomocą aplikacji on-line biorą udział w czasie rzeczywistym w przygotowanym specjalnie dla nich programie gry przygodowej.

Aplikacja ta zakłada możliwość sterowania rozgrywką przygodowej rywalizacji w czasie rzeczywistym. Każda z grup uczestnicząc w rozgrywce korzysta z telefonu za pomocą którego rejestruje wszystkie swoje „poczynania”, równocześnie mając podgląd na zdobycze punktowe innych grup.

Głównym elementem jest licznik czasu odmierzający do końca rozgrywki, lista zadań do wykonania oraz wiele innych przygód dla uczestników które pojawiają się w trakcie rywalizacji.

Programy zrealizowaliśmy na terenie Wrocławia, Katowic, Krakowa, Gdyni.

Jest to niesamowita przygoda dla osób, którzy uczestnicząc w grze miejskiej maja bezpośredni podgląd na to co robią inne grupy, ile zebrali już punktów, na którym miejscu są w obecnej rywalizacji, ile czasu zostało do końca rozgrywki. Podczas imprezy pojawiają się nowe miejsca bonusowe, które dodatkowo mogą zmienić punktację rozgrywki.

Program przeważnie trwa pomiędzy 5-7 godzin, obejmuje historyczne, zaskakujące miejsca charakterystyczne dla danego regionu. Uczestnicy nie tylko rywalizują ale równocześnie mają możliwość zwiedzania i poznania ciekawych miejsc.