Eventy dla firm

Jeśli interesuje Cię kompleksowa organizacja imprez firmowych, zapraszamy do skorzystania z oferty Open Mind Team. Eventy dla firm to nasza specjalność – w ciągu dziesięciu lat istnienia zdobyliśmy bezcenne doświadczenie i zebraliśmy najlepszych specjalistów i instruktorów z poszczególnych dziedzin, dzięki czemu obecnie jesteśmy w stanie zaproponować Ci kreatywne rozwiązania integracyjne każdego typu. Ponadto czuwamy nad przebiegiem każdego wypadu – najpierw go organizujemy, a potem wyjeżdżamy razem z klientem. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Organizacja integracji i wyjazdów dla firm - nietypowe atrakcje, offroad

Proponowana przez naszą firmę organizacja eventów to doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy Ci na wzmocnieniu więzi i ukształtowaniu poprawnych relacji między pracownikami. Taki wypad ma służyć stworzeniu zgranego zespołu, który będzie efektywnie współpracował w każdych warunkach, nawet w stanie największego stresu.

Organizacja eventów

Organizacja eventów i atrakcji dla firm - Openmindteam

Jako organizator imprez firmowych jesteśmy znani i cenieni na rynku. Mamy doświadczenie w kreowaniu eventów, wszystkim klientom dajemy gwarancję kompleksowej, profesjonalnej obsługi pod każdym względem. Zatrudniamy świetnych instruktorów i specjalistów, stawiamy na bezpieczeństwo uczestników wydarzenia. Współpraca z Open Mind Team wygląda następująco:

  • Kontaktujemy się z klientem i organizujemy spotkanie, na którym chcemy poznać oczekiwania zleceniodawcy i sytuację firmy.
  • Następnie przygotowujemy indywidualną propozycję wyjazdową – po akceptacji ze strony klienta podpisujemy umowę i czekamy na wpłatę zaliczki.
  • Przygotowujemy imprezę, dbając o każdy szczegół eventu, a ostatecznie wyjeżdżamy razem z klientem, by osobiście dopilnować przebiegu wydarzenia.
  • Przez cały czas jesteśmy do dyspozycji klienta – w końcu odpowiadamy nie tylko za sam wyjazd, ale również za transport, wyżywienie czy ubezpieczenie uczestników imprezy.
  • Współpraca kończy się podsumowaniem i omówieniem eventu – na koniec prosimy o wystawienie referencji przez klienta.