Atrakcje na imprezy, eventy i wyjazdy firmowe

Jeśli interesuje Cię kompleksowa organizacja imprez firmowych, trafiłeś pod najlepszy adres. Jesteśmy firmą turystyczną, która może poszczycić się unikalną na rynku ofertą – od dziesięciu lat świadczymy usługi dla największych marek w Polsce, pracując jako profesjonalny organizator imprez firmowych. Łączymy doświadczenie z kilku branż, przede wszystkim turystycznej i sportowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować każdy event – który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie nasze propozycje są kreatywne i nieszablonowe, nadają się doskonale do mniejszych i większych firm, skutkując integracją pracowników czy wzrostem mobilizacji do pracy. To zarazem niepowtarzalna okazja, by każdy z osobna i wszyscy razem przeżyli niezapomnianą przygodę i poznali lepiej samych siebie, wyzwalając pokłady kreatywności i umiejętności. W naszej ofercie znajduje się szeroki katalog propozycji – od tych organizowanych w hotelu, po plenerowe. Możemy zorganizować wyjazd w każde miejsce, nad morze i w góry.

Organizacja nietypowych atrakcji na imprezy integracyjne dla firm.

Jeśli chodzi o najbardziej nietypowe atrakcje na imprezy firmowe, do najczęściej wybieranych należą paintball i strzelectwo, możemy też zaproponować m.in. przejażdżkę skuterami śnieżnymi, pełną adrenaliny wyprawę offroadową lub fantastyczne regaty na łodziach albo pontonach, które przypadną do gustu wszystkim miłośnikom sportów wodnych. To interesujące i emocjonujące formy aktywnej rozrywki, dzięki którym każdy pracownik uczestniczący w evencie będzie miał niepowtarzalną okazję, aby poznać samego siebie i własne możliwości. Stawiamy na rozwiązania, które mają poprawić komunikację i umiejętność działania zespołowego.

Atrakcje wodne na wyjazdy integracyjne

Jako organizator imprez firmowych w Open Mind Team zajmujemy się przygotowywaniem atrakcji wodnych, które spodobają się miłośnikom pływania i nie tylko. W tej kategorii możemy zaproponować regaty na łodziach lub pontonach, a także emocjonujące spływy kajakowe czy żeglugę z wykorzystaniem małych jachtów. Takie rozrywki to z jednej strony doskonała forma zabawy, a z drugiej świetne ćwiczenie integracyjne – do osiągnięcia sukcesu w poszczególnych konkurencjach niezbędna jest efektywna praca całego zespołu.

Atrakcje na imprezy i wyjazdy integracyjne w lesie

A może interesuje Cię event firmowy w samym środku lasu? Doskonałym pomysłem będzie paintball, wspinaczka czy spacer przez tor przeszkód. Możesz zaproponować zespołowi strzelectwo, przejazd gokartami w ekstremalnych warunkach albo nieoczekiwany survival ze spaniem pod namiotem i pieczeniem kiełbasek na ognisku albo parzeniem kawy na polanie. To jedne z najbardziej aktywnych form spędzenia czasu, które wymagają dużego zaangażowania ze strony uczestników, ale jednocześnie gwarantują niezapomniane wrażenia.

Atrakcje na imprezy integracyjny i wyjazdy dla firm w górach

Open Mind Team jako profesjonalny organizator imprez firmowych posiada w swojej ofercie również ekscytujące eventy w górach. Piękne okoliczności przyrody i niepowtarzalny klimat panujący w górzystych terenach sprawiają, że firmowy wyjazd nabiera dodatkowego znaczenia! W tej kategorii stawiamy na aktywne formy rozrywki – możemy zaproponować zjazdy na nartach i skuterach śnieżnych (zimą), a także tradycyjną wspinaczkę (w cieplejsze miesiące roku). To z jednej strony obietnica doskonałego wypoczynku, a z drugiej świetna okazja do integracji kadry pracowników – w przypadku wielu atrakcji niezbędna jest umiejętność pracy zespołowej.